Som Inge Kosibová

...a dôverne chápem výzvy, ktoré život prináša

Moja cesta sa začala v korporátnom svete. Ako manažérka som veľa rokov koordinovala a organizovala prevádzku, optimalizáciu procesov, svoje kolegyne a taktiež krízové situácie, či problémy, s odhodlaním a vysokým nasadením. No to, čo som nečakala, bol zvuk ticha v mojom vnútri, ktorý ma prinútil zastaviť sa. Telo a myseľ ma naučili cennú lekciu – že zdravie, well-being a well-feeling nie sú samozrejmosťou.

V procese mojej transformácie sa zjavila nová cesta. To, čo robím, je viac než zlúčenie tradičných metód. Je to poskytnutie prijímajúceho, pokojného a bezpečného priestoru, kde môžete byť sebou. Vnímam to ako svoje poslanie, ktoré mi dáva zmysel, napĺňa ma radosťou a cítim flow.

Môj vzťah s masážami sa začal počas pandémie. Nápad pomáhať druhým sa postupne rozrástol a viedol ma k rôznym kurzom a certifikáciám. Cez dotyk môžete viac vnímať svoje telo. Rozpustí sa pri ňom záťaž, uvoľňuje napätie, duševný stres aj emočné bloky. Maximálne vedome sa pri dotyku sústredím na každú časť vášho tela v absolútnej prítomnosti. 

Kurzu mindfulness ma motivoval ku kombinácii terapeutického dotyku so sprievodným slovom. Priestor, kde pustíte myšlienkový pretlak a spomalíte, či zastavíte preexponovanú myseľ. Podporí vašu všímavosť k tomu, čo sa deje tu a teraz. Prináša intenzívnejšie uvoľnenie.

Moje certifikáty

Som tiež certifikovaný kouč a mentor. Tieto nástroje prinášajú príležitosť sťať sa viac sám sebou na základe uvedomovania si svojich myšlienok, pocitov a telesného prežívania v prítomnom okamihu. Rada vás budem sprevádzať pri témach, kde je chuť pracovať na sebe, ísť viac do vnútra a nachádzať riešenia, ktoré prinesú do vášho života zmenu. 

Špirála v logu symbolizuje cestu životom. Pre mňa predstavuje rozvoj a rast cez zdolávanie prekážok a výziev. Každému sa môže stať, že v behu života a povinností zabúda na podporu seba alebo sa cíti zacyklený. Vďaka svojej vlastnej skúsenosti viem, že dopriať si masáž, koučing alebo mentoring má svoje benefity, ktoré prinesú do vášho života žiarivejšie farby a postupne vás budú posúvať k väčšej spokojnosti.

Teším sa na to, keď budem môcť byť vaším sprievodcom na ceste špirálou vášho života.

S úctou,